2. října - příjem věcí
3. října - prodej
4. října - prodej
5. října - vyúčtování a výdej věcí
tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob
Byli jsme podpořeni a získali finanční prostředky v rámci grantové výzvy v oblasti Komunitních projektů pro rok 2017 vyhlášenou Nadačním fondem Hyundai. V nejbližší době budeme realizovat výstavbu naučné stezky s názvem: "Poznej a chraň přírodu kolem sebe".
NF Hyundai.jpg
Nadace OSF Praha.jpg
.
.
Virtuální procházka 
NAUČNOU STEZKOU V TICHÉ
koláž1.jpg
.
.
Kola pro Afriku logo - RGB.jpg
.
.
IMG_4091 (Kopírovat).JPG
Už šestý rok se začátkem září scházíme na fotbalovém hřišti, abychom spolu s vámi oslavili vznik našeho spolku. A ne jinak tomu bylo i 15.září 2017.
I tentokrát byla pro vás připravena velká kopa zábavy: odpoledne zahájily děti ze základní a mateřské školy svými krátkými programy, k vidění byla bublinková šou, vystoupil zpěvák Johny Key s kytarou, představili se i mladí hasiči z Tiché. Po celou dobu byl k dispozici skákací hrad a aquazorbing, hlad utišil výborný guláš a voňavé koláče z Tichavské pekárny.
Děkujeme všem za účast a těšíme se naviděnou příští rok.
Více fotografií z akce ZDE.
11. září uplynulo již pět let od doby vzniku našeho spolku. A stalo se tradicí, že si tuto událost společně s vámi připomínáme na zábavném odpoledni na fotbalovém hřišti. Den pro Tichou si i letos našel mnoho příznivců. Program byl bohatý a návštěvníkům nedal vydechnot od zahájení ve tři hodiny do zakončení ve večerních hodinách.
V pátek 12. září se uskutečnil již třetí ročník tohoto zábavného odpoledne. Kvůli nepřízni počasí se program přesunul z fotbalového hřiště do kulturního domu. 

Již tradičně se o zahájení postaraly děti z mateřské a základní školy. Děti ze školky předvedly pásmo básniček, písniček a tanečků s názvem Šla Nanynka do zelí. Děti ze základní školy ukázaly své šmoulí vystoupení a kovbojský tanec, společně pak všichni školáci zazpívaly písničky z dílny Svěráka a Uhlíře. Taneční vystoupení zakončily mažoretky. Na všechny účinkující čekala sladká odměna v podobě čerstvých jahod.
... jahod byl dostatek ...
... jahod byl dostatek ...
... šmoulové měli úspěch ...
... šmoulové měli úspěch ...
... odvážní asistenti ...
... odvážní asistenti ...
... skákací hrad byl neustále zaplněný.
... skákací hrad byl neustále zaplněný.
img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one