2. října - příjem věcí
tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob
Byli jsme podpořeni a získali finanční prostředky v rámci grantové výzvy v oblasti Komunitních projektů pro rok 2017 vyhlášenou Nadačním fondem Hyundai. V nejbližší době budeme realizovat výstavbu naučné stezky s názvem: "Poznej a chraň přírodu kolem sebe".
NF Hyundai.jpg
Nadace OSF Praha.jpg
Virtuální procházka
NAUČNOU STEZKOU V TICHÉ
koláž1.jpg
Kola pro Afriku logo - RGB.jpg

O spolku

Proč jsme tady

Základním motem našeho spolku je "občané Tiché občanům Tiché", cílem pak je podpora a oživení aktivního společenského života v naší obci.

Spolek Tichánek vznikl (oficiálně registrací ze dne 7. září 2011) na popud občanů obce Tichá - prozatím především rodičů menších dětí,  kteří by se chtěli zasadit o to, aby v obci Tichá vyrostla prostranství pro trávení volného času nejen dětí, ale všech věkových kategorií.

Vzhledem k dnešní době, kdy tyto projekty a záměry je vzhledem k financím (ale i ochotě pracovat dobrovolně a bez nároku na finanční ohodnocení) možné realizovat pouze za přispění různých institucí (kraj - dotace, nadace - granty , projekty, programy, příp. sponzoři), je kladen velký důraz na to, aby v dané lokalitě vyrůstaly takové zařízení především dle představ samotných občanů, a to s jejich velkou spoluúčastí ve všech fázích projektu, s důrazem na to, aby v obci byly i neziskové organizace, které se budou přinejmenším spolupodílet společně s obcí, či v lepším případě se stanou zaštiťovateli projektu.

img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010