kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob

U příležitosti prvního roku existence našeho sdružení jsme se rozhodli uspořádat zábavné odpoledne pro tichavské občany všech věkových kategorií. Oslovili jsme Základní a mateřskou školu a také některé zájmové sdružení, aby se v rámci tohoto dne prezentovali těm, kteří ještě nejsou zcela seznámeni s jejich činností. A bez skromnosti si myslíme, že se to podařilo.

Moderování se ujal Roman Pastorek (známý z pořadu Bludiště České televize), své vystoupení měly děti z mateřské a základní školy, a byly skvělé. Velký dík patří všem, kteří je v tak rekordně krátké době dokázali na tento den připravit, vždyť školní rok začal teprve před pěti dny. Paní učitelky - děkujeme! 

P9074344.JPG
P9074356.JPG
P9074364.JPG
P9074391.JPG

Největším lákadlem společně s moderátorem byl ilustrátor Adolf Dudek, který si nejen malé diváky získal programem s názvem „Pohádkové kreslení".

Své umění předvedl gymnastický oddíl, zápasníci, hudební seskupení pod vedením paní Matouškové. Ke zhlédnutí bylo také Agility (sport se psy), techniku ukázala Policie České republiky a místní Sbor dobrovolných hasičů. Program zakončila Zumba minimaraton. Celé odpoledne byl pro děti k dispozici skákací hrad, balónkový klaun a malování na obličej.

Součástí programu bylo vyhlášení vítězů a odměnění autorů nejlepších prací, které vznikly v rámci výtvarné a literární soutěže „Tichá mýma očima aneb Co se mi líbí v Tiché". Tato soutěž byla vyhlášena v souvislosti s projektem Naučná stezka - Tichá, na jejíž realizaci jsme získali finance z Nadačního fondu Hyundai. Pracovní verze panelů, které od listopadu budou umístěny v naší obci, byly v tento den představeny veřejnosti a těší nás, že nezůstaly bez povšimnutí.

Závěrem děkujeme také SDH Tichá a Komisi pro mládež a sport při OÚ v Tiché, kteří nemalou měrou přispěli k uskutečnění celého programu. Děkujeme všem, kteří pomáhali s organizací a přípravou a také těm, kteří naši akci navštívili. Doufáme, že jste si toto odpoledne, kterému přálo počasí, užili. 

P9074411.JPG
P9074435.JPG
P9074488.JPG
P9074499.JPG
img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one