kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob
klaun.jpg
P9205420.JPG
P9205446.JPG
P9205467.JPG
P9205507.JPG
V pátek 20. září proběhl již druhý ročník akce s názvem Den pro Tichou. Také letos jsme se snažili v rámci programu představit ty spoluobčany, kteří se aktivně zapojují do nejrůznějším činností a tím obohacují společenský život v naší obci. V rámci programu byla také představena místní akční skupina MAS LAŠSKO. Všichni se pak mohli zapojit do připravené ankety vyplněním dotazníku a na závěr programu proběhlo slosování anketních lístků.
Nejdříve se představily se svým vystoupením děti z mateřské a základní školy, potom zazpíval místní pěvecký sbor Šátek pod vedením paní Matouškové. Na fotbalové hřiště dorazili také členové Jawa-travel teamu, kteří na svých motorkách podnikli letos v červenci a srpnu cestu do afrického Maroka. Předvedli své stroje a pak proběhla přednášku o průběhu expedice. Své umění předvedli také mladí tichavští hasiči když ukázali, jak mají natrénovaný zásah při požáru. Zájemci si mohli část této soutěžní disciplíny vyzkoušet.
Pro děti byly po celé odpoledne k dispozici nafukovací atrakce. Velký zájem byl také o výtvarné dílny, které probíhaly v rámci projektu Příroda v Tiché a my podpořeném Moravskoslezským krajem. Nejen děti si mohly tvořit z papíru nebo malovat barvami na sklo.

Programem provázel klaun Hopsalín, který měl v průběhu moderování připraveno několik překvapení. Vytvářel hračky z balónků, připravil soutěže pro děti, vyráběl obří bubliny, závěrem roztančil téměř všechny diváky a překvapil papírovým ohňostrojem.

Závěrem děkujeme všem, kteří tuto naši akci navštívili, všem účinkujícím a i když počasí nebylo úplně ideální, věříme, že jsme se všichni bavili. Těšíme se příště na shledanou.
Fotografie0120.jpg
P9205476.JPG
jawa.jpg
výtvarka.jpg
P9205519.JPG
img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one