kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob
11. září uplynulo již pět let od doby vzniku našeho spolku. A stalo se tradicí, že si tuto událost společně s vámi připomínáme na zábavném odpoledni na fotbalovém hřišti. Den pro Tichou si i letos našel mnoho příznivců. Program byl bohatý a návštěvníkům nedal vydechnot od zahájení ve tři hodiny do zakončení ve večerních hodinách.
IMG_2576 (Kopírovat).JPG
Představily se děti z mateřské i základní školy, místní pěvecký sbor Šátek a malé gymnastky z frenštátského oddílu. Děti potěšilo pohádkové divadelní představení, ke konci programu zahrála skupina Žárovky, folk-popová kapela z Frýdku-Místku.
IMG_2578 (Kopírovat).JPG
Po celé odpoledne také probíhal bohatý doprovodný program - skákací hrady, projížďka na koních, malování na obličej a výtvarná dílna. Všichni měli také možnost prohlédnout si hasičský vyprošťovací vůz Tatra 815 AV15/20 z Hlučína, malí hasiči z místního SDH Tichá předvedli ukázku zásahu.
V rámci tohoto odpoledne jste se mohli zúčastnit slosovatelné ankety, která byla věnována vašemu hodnocení společenského života v naší obci. Celkem jste odpovídali na čtyři otázky. A tak jsme po vyhodnocení zjistili, že nejraději navštěvujete akce pro děti, fotbalové utkání, Den pro Tichou či Běh o pohár starostky. V obci byste uvítali častější filmové a divadelní představení nebo koncerty, v rámci moravskoslezského kraje pak mimo jiné nejvíce navštěvujete divadlo v Ostravě. Poslední otázka byla věnována vašemu přání pro obec (které by se splnilo prostřednictvím kouzelného dědečka). Nejvíce hlasů bylo pro cyklostezku, na druhém místě se umístil bazén nebo koupaliště. Ovšem měli jste také zvláštní přání, jako například, aby byla Tichá hlavním městem ČR nebo aby v potoku teklo pivo.
IMG_2579 (Kopírovat).JPG
IMG_2584 (Kopírovat).JPG
IMG_2588 (Kopírovat).JPG
IMG_2587 (Kopírovat).JPG
IMG_2592 (Kopírovat).JPG
IMG_2595 (Kopírovat).JPG
IMG_2602 (Kopírovat).JPG
IMG_2605 (Kopírovat).JPG
IMG_2609 (Kopírovat).JPG
IMG_2613 (Kopírovat).JPG
IMG_2614 (Kopírovat).JPG
IMG_2618 (Kopírovat).JPG
img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one