kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob
IMG_4091 (Kopírovat).JPG
Už šestý rok se začátkem září scházíme na fotbalovém hřišti, abychom spolu s vámi oslavili vznik našeho spolku. A ne jinak tomu bylo i 15.září 2017.
I tentokrát byla pro vás připravena velká kopa zábavy: odpoledne zahájily děti ze základní a mateřské školy svými krátkými programy, k vidění byla bublinková šou, vystoupil zpěvák Johny Key s kytarou, představili se i mladí hasiči z Tiché. Po celou dobu byl k dispozici skákací hrad a aquazorbing, hlad utišil výborný guláš a voňavé koláče z Tichavské pekárny.
Součástí akce byla i výtvarná dílna s přírodní tématikou. Děti si mohly dle věku nebo zájmu vybrat ze tří pracovních skupinek: malování na kámen za pomocí barviček, pracovní činnosti - vytváření a dokreslení motýlka z papíru a jeho ozdobení různými výtvarnými doplňky, a poslední skupinka - určená hlavně pro naše nejmenší - si mohla vybrat vykreslování z mnoha předtištěných omalovánek. Děkujeme spolku MAS Lašsko za finanční podporu pro pořízení výtvarných pomůcek na tuto akci v rámci programu "Mikrogranty 2017".
Děkujeme všem za účast a těšíme se naviděnou příští rok.
Více fotografií z akce ZDE.
IMG_4206 (Kopírovat).JPG
img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one