kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob
Ve středu v dopoledních hodinách proběhla ve výstavní síni kulturního domu v Tiché vernisáž obrázků, které děti malovaly a tvořily v rámci vyhlášené ekologicko-výtvarné tvořivé soutěže. Tohoto výtvarného klání se zúčastnily převážně děti z místní základní a mateřské školy. 
IMG_7225 (Kopírovat).JPG
Každoročně v dubnu se setkáváme s dětmi s mateřské a základní školy na oslavách Dne Země. Také letos jsme v tělocvičně připravili, věříme, že zajímavý program. Ve spolupráci s členy komise pro životní prostředí při OÚ Tichá se děti dověděly ledacos nového o vodě. 
U připravených stanovišť prokázaly znalosti při poznávání bylin a zvířat. Také si vyzkoušely, jak dokážou třídit odpad. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto programu.
IMG_3135 (Kopírovat).JPG
Součástí programu bylo také odměnění dětí, které se o týden dříve, v sobotu 16. dubna, zúčastnily akce Ukliďme Česko! - Ukliďme Tichou, kterou pořádala Komise pro životní prostředí obce Tichá. Je příjemné zjistit, že se najdou lidé, kterým není lhostejné, jak to kolem nás vypadá a jsou ochotni přiložit ruku k dílu a že pomocnou ruku přírodě umí podat také děti.
IMG_1751 (Kopírovat).JPG
Letošní program proběhl v tělocvičně ...
Letošní program proběhl v tělocvičně ...
... a hlavním tématem byla voda.
... a hlavním tématem byla voda.
Již po třetí jsme pro děti ze základní a mateřské školy připravili krátký program v rámci oslav Dne Země. Děti i paní učitelky se zapojily do tvořivé soutěže jejímž cílem bylo vytvořit mozaiku z přírodnin. K vidění byly ale také jiné výtvory zaměřené na ekologickou výchovu. Podívejte se ...
Nejdříve krátký program ekologické výchovy ve třídě ...
Nejdříve krátký program ekologické výchovy ve třídě ...
... a potom pokračování v tělocvičně.
... a potom pokračování v tělocvičně.

ý Stejně jako loni, tak i letos jsme se rozhodli, že u příležitosti oslav DNE ZEMĚ uspořádáme pro děti Základní a mateřské školy v Tiché krátký program. Aby se zapojily i děti samotné, vyhlásili jsme 2. dubna tvořivou soutěž na téma PŘÍRODA A MY. Děti měly za úkol vyrobit cokoliv z přírodních nebo recyklovatelných materiálů. Soutěž proběhla ve čtvrtek 18. dubna v rámci projektu Příroda v Tiché a my, jenž je podpořen Moravskoslezským krajem.

img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one