kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob

ý Stejně jako loni, tak i letos jsme se rozhodli, že u příležitosti oslav DNE ZEMĚ uspořádáme pro děti Základní a mateřské školy v Tiché krátký program. Aby se zapojily i děti samotné, vyhlásili jsme 2. dubna tvořivou soutěž na téma PŘÍRODA A MY. Děti měly za úkol vyrobit cokoliv z přírodních nebo recyklovatelných materiálů. Soutěž proběhla ve čtvrtek 18. dubna v rámci projektu Příroda v Tiché a my, jenž je podpořen Moravskoslezským krajem.

P4184824.JPG
P4184836.JPG

ý Děti ve třech kategoriích se moc snažily a výsledkem bylo mnoho krásných prací, od obrázků po plastické modely. Program byl rozdělen na dvě části. První část byla určena pro žáky 2. až 5. třídy, kteří se formou soutěže dověděli spoustu zajímavých informací o přírodě. Druhá část byla pro děti z mateřské školy a prvňáčky. Po krátké přednášce o ochraně životního prostředí si děti prošly několik stanovišť, kde skládaly obrázky, malovaly, razítkovaly, učily se třídit odpad.

ý Z hlasování jsme tentokrát udělali losování, protože bylo opravdu těžké vybrat nejlepší práce. Všechny děti pak dostaly malou odměnu.

P4184887.JPG
img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one