kontakt:

tich22.jpg

občané Tiché pro občany Tiché

dobrovolné apolitické sdružení osob

Možná, že se vám to stalo taky: oslovil vás pouliční prodejce, a i když nic nechcete, odcházíte z jeho spárů s úžasným výrobkem zdarma za 500,- korun. Nebo si koupíte vysněnou či jinou věc, kterou zrovna potřebujete, ona se porouchá a prodejce vám sděluje, že o reklamaci si můžete nechat jen zdát. A čím je člověk starší, tím obtížněji se v těchto situacích brání. Je vám to povědomé?

 

Rádi bychom vám nabídli pomoc při hledání cesty z těchto nepříjemných situací.

Oznamujeme vám, že jsme zahájili spolupráci s

Občanských sdružením spotřebitelů TEST.

800x219_3-2.jpg

Každý den se řada spotřebitelů dostává do různých podobných situací, ne vždy se to ale obejde bez komplikací (reklamace, nedodání zboží v termínu, poškození oděvu v čistírně, ubytování v hotelu nižší kategorie, vysoké vyúčtování za energie, neplatná ujednání pojistných, úvěrových a leasingových smluv a jiné).

 

Z tohoto důvodu Občanské sdružení spotřebitelů TEST koncem roku 2011 zahájilo činnost bezplatné Poradny pro spotřebitele.

Neuspěli jste s reklamací zboží? Chcete odstoupit od nevýhodné smlouvy? Přišlo vám podezřelé vyúčtování za telefon? Nebo si jen nejste jisti, jaká práva jako spotřebitel máte?

 

Občanské sdružení spotřebitelů TEST spotřebitelům nabízí své bezplatné poradenské služby:

 

·       Právní poradenství z oblasti spotřebitelského práva (reklamace, nedodání zboží v termínu, poškození oděvu v čistírně, předváděcí akce, ubytování v hotelu nižší kategorie, vysoké vyúčtování za energie, podmínky pojistných, úvěrových a leasingových smluv a jiné) na telefonní lince. Poradenství je zdarma, platí se pouze cena běžného hovoru. 

 

Telefonní linka: 299 149 009

 

Provozní doba: Po - Pá 9 - 17 hod

 

·       Databázi nebezpečných výrobků volně zpřístupněnou na webových stránkách s možností si zvolit pravidelné zasílání nových informací k vybrané kategorii výrobků

·       Vzory- vybrané vzory právních listin a podání vypracované pro konkrétní účel volně ke stažení na webových stránkách:

Spotřebitelská poradna dTestu je tu pro vás.

img043.jpg

číslo účtu: 2400190690/2010

OŽIVME SI VEŘEJNÝ ŽIVOT

V NAŠÍ OBCI TICHÁ

img043.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one